Yazın Favorileri Muğla ve İzmir’e Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Yazın Favorileri Muğla ve İzmir’e Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Deniz, kum, güneş ve plajların en popüler olduğu, sosyal medyada sürekli tatil gönderileri ile karşılaştığımız yaz mevsimi sonunda geldi. Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte İzmir ve Muğla gibi yaz mevsiminde bir başka olan şehirlere seyahatler de artmaya başladı. Bu nedenle Muğla uçak bileti ve İzmir uçak bileti fiyatları artış yaşadığı için bilet ararken ucuz uçak bileti bulmak için geçmiş yazılarımızda bahsettiğimiz ipuçlarını ve taktikleri inceleyebilirsiniz. Muğla uçak bileti ve İzmir uçak bileti arayan kişilere bir fikir vermek adına ülkemizin farklı şehirlerinden Muğla ve İzmir’e olan uçuşları inceleyeceğiz ve en pahalı, ortalama, en ucuz uçak bileti fiyatlarını belirleyerek sizlerle paylaşacağız.

Muğla ve İzmir yönlü uçuşların çıkış noktası olarak belirlediğimiz şehirler; İstanbul (tüm havalimanları seçildi), Ankara (Esenboğa Havalimanı), Trabzon (Trabzon Uluslararası Havalimanı) ve Van (Ferit Melen Havalimanı). 

Muğla Uçak Bileti Fiyatları

İstanbul Muğla Uçak Bileti Fiyatları ve Detaylar:

İstanbul Muğla uçak bileti fiyatları için detaylı arama yaptığımızda önümüzdeki Haziran, Temmuz ve Ağustos ayları için İstanbul’dan Muğla yönlü uçuşların ortalama uçak bileti fiyatları 650 TL olarak karşımıza çıkıyor. Muğla uçak bileti fiyatları arasında en ucuz uçak bileti fiyatı 550 TL olurken, en yüksek fiyat 700 TL oluyor. İstanbul Muğla uçuşunun seyahat süresi yaklaşık olarak 1 saat 10 dakika. Ancak bu fiyatların anlık olarak değiştiğini ve yaz mevsimi ilerledikçe fiyatlarında yükselme ihtimalini göz ardı etmemelisiniz.  

Ankara Muğla Uçak Bileti Fiyatları ve Detaylar:

Ankara Muğla uçak bileti fiyatlarını incelediğimizde Haziran, Temmuz ve Ağustos ayı için Ankara Muğla yönlü uçuşların ortalama uçak bileti fiyatının 750 TL olduğunu görüyoruz. En düşük uçak bileti fiyatının 530 TL civarlarında, en yüksek uçak bileti fiyatının ise 800 TL civarlarında olduğunu da belirtelim. Ek olarak; Ankara Muğla uçuşunun seyahat süresi yaklaşık olarak 1 saat 15 dakika. 

Trabzon Muğla Uçak Bileti Fiyatları ve Detaylar:

Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Trabzon ile Muğla arasında gerçekleşecek uçuşların bilet fiyatlarını incelediğimizde; Muğla uçak bileti fiyatlarının, Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında ortalama olarak 1000 TL olduğunu görüyoruz. Trabzon Muğla yönlü uçuşlar arasında en pahalı uçak bileti fiyatı 1270 TL, en ucuz uçak bileti fiyatı ise 960 TL olarak karşımıza çıkıyor. Trabzon Muğla uçuşunun seyahat süresi yaklaşık olarak 2 saat.

Van Muğla Uçak Bileti Fiyatları ve Detaylar:

Van Muğla uçak bileti fiyatları için uçak bileti arama motorlarını ve uçak firmalarının kendi sitelerini kullanarak bilet araması yaptığımızda Haziran, Temmuz ve Ağustos ayı için Van’dan Muğla yönlü uçuşların ortalama uçak bileti fiyatları 1300 TL olarak karşımıza çıkıyor. Muğla uçak bileti fiyatları arasında en düşük uçak bileti fiyatı 1200 TL olurken, en yüksek fiyat 1500 TL oluyor. Ayrıca Van Muğla uçuşunun seyahat süresi yaklaşık olarak 2 saat 25 dakika.

Not: Farklı şehirlerden Muğla yönlü olarak değerlendirilen uçuşların tamamında yer alan fiyatlar; Milas-Bodrum Havalimanı hedeflenerek elde edilmiştir.

İzmir Uçak Bileti Fiyatları

İstanbul İzmir Uçak Bileti Fiyatları ve Detaylar:

İstanbul İzmir uçak bileti fiyatları için detaylı arama yaptığımızda önümüzdeki Haziran, Temmuz ve Ağustos ayları için İstanbul’dan İzmir yönlü uçuşların ortalama uçak bileti fiyatları 550 TL olarak karşımıza çıkıyor. İzmir uçak bileti fiyatları arasında en ucuz uçak bileti fiyatı 500 TL olurken, en yüksek fiyat 600 TL oluyor. Ek olarak; İstanbul İzmir uçuşunun seyahat süresi yaklaşık olarak 1 saat 5 dakika.

Ankara İzmir Uçak Bileti Fiyatları ve Detaylar:

Ankara İzmir uçak bileti fiyatlarını incelediğimizde Haziran, Temmuz ve Ağustos ayı için Ankara İzmir yönlü uçuşların ortalama uçak bileti fiyatının 700 TL olduğunu görüyoruz. En düşük uçak bileti fiyatının 530 TL civarlarında, en yüksek uçak bileti fiyatının ise 800 TL civarlarında olduğunu da belirtelim. Ankara İzmir uçuşunun seyahat süresi yaklaşık olarak 1 saat 15 dakika.

Trabzon İzmir Uçak Bileti Fiyatları ve Detaylar:

Trabzon İzmir arasında gerçekleşecek uçuşların bilet fiyatlarını incelediğimizde; İzmir uçak bileti fiyatlarının, Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında ortalama olarak 1000 TL olduğunu görüyoruz. Trabzon İzmir yönlü uçuşlar arasında en pahalı uçak bileti fiyatı 1270 TL, en ucuz uçak bileti fiyatı ise 850 TL olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca Trabzon İzmir uçuşunun seyahat süresi yaklaşık olarak 2 saat. 

Van İzmir Uçak Bileti Fiyatları ve Detaylar:

Van İzmir uçak bileti fiyatları için uçak bileti arama motorlarını ve uçak firmalarının kendi sitelerini kullanarak bilet araması yaptığımızda Haziran, Temmuz ve Ağustos olmak üzere 3 ay için Van’dan İzmir yönlü uçuşların ortalama uçak bileti fiyatları 1100 TL olarak karşımıza çıkıyor. İzmir uçak bileti fiyatları arasında en ucuz uçak bileti fiyatı 960 TL olurken, en yüksek fiyat 1300 TL oluyor. Van İzmir uçuşunun seyahat süresi yaklaşık olarak 2 saat 25 dakika. 

Böylece hem Muğla uçak bileti hem de İzmir uçak bileti fiyatları hakkında fikir sahibi olmakla birlikte farklı şehirlerden gerçekleştirilecek seyahatlerde fiyat değişimini görmüş olduk. Gerçekleştirmeyi planladığınız Muğla ve İzmir seyahatleri için paylaştığımız fiyatlar ve bilgiler umarız faydalı olmuştur. İyi uçuşlar dileriz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir