Unutulmaz Bir Balayı: Le Chic Fethiye 

Unutulmaz Bir Balayı: Le Chic Fethiye 

Tatilimi nerede yapmalıyım veya balayını nerede geçirmeliyim diye uzun uzun düşünmenize gerek yok! Siz de Fethiye’yi tercih ettiğiniz takdirde tam da hayallerinizdeki gibi bir balayı tatiline sahip olabilirsiniz.

Takdir edersiniz ki, Fethiye; Türkiye’nin en güzel tatil bölgelerinin başında geliyor. Fethiye’yi ayrıcalıklı kılan çok fazla detay var! Her şeyden önce, hem yerli hem de yabancı turistlerin Ölüdeniz’i görmek adına Fethiye’ye geldiklerini söyleyebiliriz. Siz de Fethiye’ye geldiğiniz takdirde Ölüdeniz plajını mutlaka görmelisiniz. Bunun yanı sıra, Fethiye’de bulunan birbirinden değerli tarihi mekanları da gezmelisiniz. Deniz, kum ve güneş üçlüsünün tadını çıkarmamak olmaz. Bilhassa yazın sıcak günlerinde denize veya havuza girerek serinlemelisiniz. 

En iyi balayı yerleri denildiği zaman akla ilk olarak Fethiye geliyor. Fethiye’de birbirinden lüks ve kaliteli balayı oteli bulunuyor. Ancak, klasik otellerden farklı bir seçenek arıyorsanız size ısrarla Le Chic Fethiye’yi tavsiye ediyoruz. Gelin, Le Chic Fethiye’nin sahip olduğu avantajlara yakından bakalım! 

Fethiye’de Doğa ile İç İçe Bir Balayı 

Le Chic Fethiye; glamping avantajı ile dikkat çekiyor. Birçok kişi, glamping’in ne olduğunu merak ediyor. Her şeyden önce, insanların tatil anlayışlarına yeni bir boyut kazandırdığını söyleyebiliriz. Kamp yapmayı seviyorsanız tercihiniz kesinlikle glamping olmalı! Ancak, klasik kamp ortamının zorluklarını asla yaşamayacaksınız. Hatta, kamp sırasında rahatınızdan ve tatil beklentilerinizden hiçbir şekilde ödün vermeyeceksiniz. Sade ve doğal ile lüks ve rahatlığın bir araya geldiği glamping için ödediğiniz hiçbir kuruşa acımayacaksınız.

Le Chic Fethiye; glamping konsepti ile hizmet veriyor. Siz de Le Chic Fethiye’de konaklamayı tercih ettiğiniz takdirde stresten ve kalabalıktan uzak bir şekilde doğaya açılma fırsatını yakalayabilirsiniz. Yorucu uzun günlerden ve yoğunluktan başınızı kaşıyamadığınız iş hayatından uzak kalabilirsiniz. Doğanın kalbinde olup sessizliği ve huzuru hissederek bir tatil yapmayı düşünüyorsanız tercihiniz glamping’den yana olmalı! 

Kamp keyfi doğayı sevenler için harika bir balayı tatili seçeneğidir. Beş yıldızlı ve büyük otel konseptlerinin Avrupalı gezginler tarafından kamp ortamı ile bir araya getirilmesi sonucu ortaya çıkan glamping; lüks, doğal ve sade tatil anlayışı ile başka hiçbir yerde bulamayacağınız ayrıcalıkları ayağınıza getirir. Doğadaki huzuru ve sakinliği hissetmek istiyorsanız yolunuz günün birinde kesinlikle Le Chic Fethiye’ye düşmeli! 

Le Chic Fethiye; lüks ve rahatlığı doğa ortamında bir araya getirerek farkını ortaya koyuyor. Kamp yapmak ile ilgili birtakım önyargılarınız olabilir. Ancak, Le Chic Fethiye’ye geldiğiniz takdirde tüm bu önyargıların boşa olduğunu göreceksiniz. Çünkü, bir yandan doğanın tadını çıkarırken bir yandan da standart tatil konforundan ödün vermemiş olacaksınız. Bunun yanı sıra, tesisteki farklı hizmetler sayesinde birçok aktivitenin tadını çıkarabileceksiniz. 

Balayı Suite Fırsatları 

Fethiye kent merkezine yalnızca 38 km uzaklıktaki Le Chic Fethiye; Karaağaç’ın Yediburunlar mevkiinde bulunuyor. Siz de gerek şahsi aracınızla gerekse de taksi vb seçeneklerle kendinizi sorunsuz bir şekilde bu mekanda bulabilirsiniz. 

Le Chic Fethiye’ye adım attığınız dakikadan itibaren ortamım büyüsüne kapılacaksınız. Ege atmosferini yaşarken muhteşem bir doğanın etkisinde kalmaktan kurtulamayacaksınız. Balayı tatili için buraya geldiyseniz oldukça şanslısınız. Çünkü, romantizme farklı bir bakış açısı getiren Le Chic Fethiye; size sevdiğiniz insanla beraber harika günler geçirme fırsatı sunuyor. 

Doğanın ortasında ve Ege maviliklerinin tam üzerinde konumlanan Le Chic Fethiye’yi gördüğünüz anda “ben cennete mi geldim” diyeceksiniz. Dome adı verilen kubbe şeklindeki yedi farklı odaya sahip olan Le Chic Fethiye; kişiye özel havuzları ile de lüks ve ihtişamlı otellerden herhangi bir farkının olmadığını gösteriyor. Buna ek olarak, mekanın sunmuş olduğu konforlu ve keyifli konaklama detaylarına da kesinlikle hayran kalacaksınız. İnsanlar; romantik bir balayı için kamp alanlarını tercih etmezler. Ancak, sizlere ömrünüz boyunca unutamayacağınız türden bir glamping deneyimi sunan Le Chic Fethiye; kamp yapmak ile ilgili önyargılarınızı da boşa çıkaracak. Hayatınızı birleştirdiğiniz insanla beraber romantik bir balayı tatili yapmanın tadını sonuna kadar çıkaracaksınız. Ayrıca, Le Chic Fethiye; doğaya dost yaklaşımı ile başka bir farkını da ortaya koyar. 

Hayallerinizdeki Balayı Suite tam olarak Le Chic Fethiye’de yer alıyor. Bu oda; çok özel bir dome olarak tasarlanmıştır. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız swimup oda özelliğiyle havuzun odanın içerisine kadar uzandığına şahitlik edeceksiniz. Hem iç hem de dış mekanda havuz keyfi yapabilme ayrıcalığını sizlere yaşatan Le Chic Fethiye; Balayı Suite ile müşterilerinden tam not almayı başarıyor. Biraz da Balayı Suite’in dekorasyonundan bahsedelim! Yatağın tam üzerinde bulunan, size uykudan hemen önce gökyüzünü ve yıldızları izleme fırsatı sunan odanın dekorasyonuna taraflı tarafsız herkes hayran kalıyor. Ayrıca, odanın dekorasyonunun doğa ile yüzde yüz uyumlu olduğunu da yinelemeliyiz. Balayı Suite; dış mekanda romantik jakuzi keyfi ve daha birçok ayrıcalığı ile farkını her zaman hissettiriyor. 

Sizin de aklınızda Le Chic Fethiye’de ne yiyeceğim sorusu olabilir. Fakat, Le Chic Fethiye; yeme içme konusunda da en iyisi olduğunu gösteriyor. Bünyesinde bulunan A’La Carte restoranı; dünya mutfaklarına ait birbirinden lezzetli yemekleri ile konuklarının damak zevklerine hitap ediyor. Siz de öğle ve akşam yemekleri için gönül rahatlığıyla A’La Carte restoranı tercih edebilirsiniz. Sonuç olarak, Le Chic Fethiye’ye geldiğiniz takdirde çok iyi bir tatil deneyimi yaşayacaksınız. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir