iPhone 13 Fiyatları

iPhone 13 Fiyatları

Apple markasının ürün yelpazesi içerisinde yer alan iPhone 13 fiyat özellikleri teknik yapısına bağlı olarak belirlenir. Son teknoloji akıllı cep telefonu modelleri arasında yer alan iPhone 13 sayesinde telefon üzerinde birçok işlem hızlı olarak gerçekleştirilir. Yüksek kapasiteye sahip olarak donatılmış olan iPhone 13 akıllı cep telefonu İOS 15 işletim sisteminin yer alması ve Apple A15 Bionic çip yonga setinin bulunması sayesinde veri dolaşımını entegreli ve seri olarak gerçekleştirir. 6 çekirdekli işlemcinin bulunması teşefon hızını ve performansının yüksek olmasını sağlamış olduğu gibi 4 GB ram kapasitesi sayesinde yüksek performans gösterir. 5.0 bluetooth teknolojisi, 5G ve 4.5G desteğinin bulunması telefonun iletişim özelliklerini üst seviyeye çıkartır. 

iPhone 13 Fiyatlarını En Uygun Fiyatlar İçin Cimri.com’da Karşılaştır

iPhone 13 fiyatları özelliklerine, materyal yapısına ve teknolojisine bağlı olarak belirlenir. Farklı fiyat aralıklarında satışa sunulan iPhone 13 en ucuz Cimri.com’da karşılaştırma yapılarak alışverişlerin daha ekonomik yapılmasını sağlar. iPhone 13 6.1 inç boyutlarında tasarlanmış olup alüminyum çerçeve ve cam gövde yapısı vardır. Suya karşı dayanıklı olması ve toz girmesine karşı özel olarak üretilmesi telefonun darbelere ve olası kazalara karşın dayanıklı olarak üretilmiştir. OLED ekran teknolojisinin kullanılmış olduğu iPhone 13 FHD+ 1170×2532 piksel ekran çözünürlüğü ve ekran yenileme oranı sayesinde grafik değerlerinin hem hızlı hemde net olarak aktarılmasını sağlayan teknoloji ile donatılmıştır. 

iPhone 13 Nereden Alınır?

iPhone 13 yapay zekalı kamera özelliği ve 12 MP çözülükteki çift arka kamerası ile gerçeğe en yakın görüntülerin fotoğraflanmasını sağlar. Telefon içerisinde yer alan sensör özellikleri ile fonksiyonel kullanım olanağı vardır. iPhone 13 modelleri beyaz, kırmızı, mavi, pembe, siyah ve yeşil olmak üzere farklı renklerde tasarlanmıştır. Dijital platformlar üzerinde yer alan Cimri.com u ziyaret ederek iPhone 13 fiyatları ve teknik özellikleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Hızlı şarj özelliği ve kablosuz şarj olanağının bulunması sayesinde kısa süre içerisinde kablo kullanılmadan telefon 3240 mAh kapasiteye sahip lithium ion pilin doldurulması kolaylaştırır. iPhone 13 fiyatları teknik özellikleri, üretim aşamasında geçirmiş olduğu süreç ve materyal yapısına bağlı olarak belirlenir. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir