Neurosphere, başlangıç ​​SYPWAI’sinin geliştirilmesine devam ediyor

Neurosphere, başlangıç ​​SYPWAI’sinin geliştirilmesine devam ediyor

Yapay bir sinir ağı, küresel sorunları çözmede kilit bir araçtır. Neurosphere, projeleri aracılığıyla yapay zekanın gelişiminde büyük adımlar atıyor.

Günümüzde yapay sinir ağları (YSA), artık bilgi işlem kavramının önemli bir uzantısıdır. Çok sayıda karmaşık sorunu zaten çözdüler ve insan beyninin erişemediği soruları çözebilecek yeni programlar ve cihazlar geliştirebilirler.

Bir sinir ağı, yapay sinir ağlarını modellemek araştırmak, geliştirmek ve kullanmak için kullanılan bir donanım ve yazılım teknolojisidir.

Bu ağ, nöronların insan vücudunda nasıl çalıştığının bir prototipidir.

Yazılım geliştirmenin temeli biyolojik sinir ağları olmuştur ve bazı durumlarda daha geniş uyarlanabilir bir yapı modeli yapay zeka (AI) ve makine öğrenimi kullanarak çalışır.

Teknoloji Geliştirme Hibesi Aldılar

The Neurosphere’den bir yetkili, şirketin teknolojilerini geliştirmek ve kitlesel olarak dağıtmak için uluslararası bilimsel organizasyon olan Life ASAPA’dan 90 milyon dolarlık hibe başvurusunda bulunduklarını bildirdi.

Sinir ağı uzmanlarının çoğu, SYPWAI projesine sahip Neurosphere uzmanlarının yapay zeka ve sinir ağları alanındaki tüm bilimsel kavramları çevirebileceği konusunda hemfikir.

Şirketin kendisi böyle bir teknoloji geliştirdiğini inkar etmiyor. Start-up temsilcileri, dünyanın her yerinden herkesin sinir ağlarını eğitmesine izin veren araçlarla uğraştıklarını yazdılar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir