İstanbul Havalimanı Otopark ve Lounge Hizmeti Neleri Kapsıyor?

İstanbul Havalimanı Otopark ve Lounge Hizmeti Neleri Kapsıyor?

İstanbul Havalimanı, Avrupanın en büyük havalimanı konumunda. Havalimanı, yüzlerce noktaya doğrudan uçuş fırsatı sunmasının yanı sıra aynı zamanda yolcular için üst düzey konfor vaat ediyor. Bununla birlikte İstanbul Havalimanı’na dair merak edilen konular mevcut. Havalimanının metrosunun henüz tamamlanmaması, ulaşım için özel araçların çok tercih edilmesine neden oluyor. 40 bin araç kapasiteli otoparka sahip olan İstanbul Havalimanı’nda, vale hizmeti ve otoparkın genel özellikleri bu anlamda önemli. İstanbul Havalimanı lounge ise uçuş öncesi zaman geçiren yolculara en iyi deneyimi yaşatmayı hedefleyen konforlu bir dünya…

İstanbul Havalimanı Otopark: Standartların Zirvede Olduğu Bir Alan

Havalimanı otoparkları hem teknolojik donanım hem de kapasite bakımından yeterli standartları barındırması gereken alanlar. İstanbul Havalimanı yıllık 37 milyon yolcu ağırlayan bir yer olarak oldukça büyük bir otopark barındırıyor. Tek çatı altında, dünyanın en büyük katlı otoparkı olan İstanbul Havalimanı otopark, 40 bin kapasiteye ek olarak 2500 kamerası ile güvenliğin üst düzeyde olduğu bir alan. 

5 bloktan oluşan İstanbul Havalimanı otopark, aynı zamanda akıllı plaka okuma modeline sahip. Kapasite yönetimi ve aracın park tespiti, otoparkta son sistemlerle gerçekleşiyor. Otoparkta günlük, haftalık ve aylık paketler mevcut. Bir saniye bile kaybetmeden terminale adım atmak içinse vale hizmeti ön plana çıkıyor.

Havalimanı Vale Hizmeti Neler Sunuyor?

IGA vale ve otopark hizmeti, İstanbul Havalimanı’nında araç sahipleri için üst düzey bir olanak sunuyor. Aracınızı otoparka doğrudan park edebileceğiniz gibi, valelere de teslim edebilirsiniz. Dış ve iç hatlar gidiş alanında, CIP ve plaza alanında vale teslim alma ve teslim etme noktaları mevcut. Havalimanında toplamda 3 teslim alma ve 2 teslim noktası yer alıyor. 

Profesyonel ve güvenli otopark-vale kadrosu, zaman kaybetmeden havalimanına adım atmak isteyenler için üst düzey çalışma sunuyor. Otopark ve vale hizmet ücretleri değişkenlik gösteriyor. IGA Pass Extra ya da IGA Pass Premium üyelik modelleri ile de avantajlı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Lounge İle Konforlu Seyahat Deneyimi

İstanbul Havalimanı lounge, ayrıcalıklı bir havalimanı yolculuğu için ön plana çıkan özellikler sunuyor. Hangi uçuş sınıfında olursanız olun, IGA Lounge size üst düzey standartlarda, business class konseptinde bir hizmet sunuyor. İç ve dış hatlarda, IGA Lounge ile duş olanaklarının yanı sıra ibadethane, ücretsiz internet, teras, bilardo masası, açık büfe yemek yer alıyor. 7 24 hizmet sunulan İstanbul Havalimanı lounge, aynı zamanda TV ve dinlenme alanları da sunuyor.

Dünyanın en önemli hub’larından İstanbul Havalimanı hem lounge hem de otopark-vale hizmeti ile sorunsuz bir seyahat süreci yaşamanız için öne çıkıyor. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir