Boğazda Yat Kiralamak Artık Çok Kolay

Boğazda Yat Kiralamak Artık Çok Kolay

İstanbul’un incisi Boğaziçi, gecesi ayrı güzel gündüzü ayrı. Bu güzel boğaziçinde gezmeye çıkmaya ne dersiniz? Boğazda yat kiralama sayesinde günlük kiralayacağız bir yat ile boğazı baştan başa dolaşabilir, ayrıca adalar turu da yapabilirsiniz.

İstanbul Boğazı Gece Ayrı Gündüz Ayrı Güzel

Size özel olarak kiralayacağız yatlarla ister siz, ister misafirlerinize unutulmaz bir boğaz gezisi deneyimi yaşatabilirsiniz. Saatlik olarak kiralayacağınız yatlarda en azı 2 saat olmak üzere, tüm günü boğazda gezerek geçirebilirsiniz. Minimun kiralamalarda (Bebek, İstinye, Arnavutköy, Kuruçeşme, Kuleli, Beykoz) iskelelerinden başlangıç yapabilir, farklı iskelelerden de yolcu alabilirsiniz. (Ücrete tabidir.)

Rota olarak isterseniz Boğaziçinin eşsiz güzellikteki manzarasını isterseniz de Adaları dolaşabilirsiniz.

Dilerseniz boğazın eşsiz güzelliklerini görmeye gece devam edebilirsiniz. Böylece inci gerdanlık gibi dizilen ışıl ışıl köprülerin güzelliklerinin tadını çıkabilirsiniz.

Boğazda Romantik Bir Evlenme Teklifi

Evlenme teklifini unutulmaz bir anıya dönüştürmeye ne dersiniz? Tam ışıl ışıl köprünün altından geçerken yapılan bir evlenme teklifine kim “hayır” diyebilir? Boğazda çıkacağınız yat turunda kız arkadaşınıza unutulmaz bir evlilik teklifi sunabilirsiniz. Sonrasında çıkacağınız güzel bir boğaz gezisi ile bu anıyı ölümsüzleştirirken arkadaşlarınız da size eşlik edebilir.

Aynı şekilde nikahtan sonra çıkacağınız bir yat gezisi ile bu güzel gününüzü ölümsüzleştirebilirsiniz. Düğün gününüzde eşiniz ve dostlarınızla birlikte çıkacağınız boğaz turu ile o günü herkes için unutulmaz kılabilirsiniz. Birbirinden güzel yemeklerle de sevdiklerinize güzel bir ziyafet çekebilirsiniz.

Çalışanlara Motivasyon Şart!  

Eğer şirketiniz içinde motivasyonun azaldığını düşünüyorsanız bu yat turu tam size göre. İş hayatının sıkıcı ortamından bir süreliğine ayrılmak hem siz hem de çalışanlarınız için güzel bir motivasyon kaynağı olacaktır. Boğazı baştan başa dolaşırken eşsiz manzaranın da iş arkadaşlarınızla birlikte tadını çıkartacaksınız. Şirket içi organizasyonlarınız için bulunmaz bir fırsat.

Ailece Konaklamalı Boğaz Turu

Ailenizle birlikte bir haftasonunu boğazda geçirmeye ne dersiniz? Konaklamalı yat kiralama hizmetinden yararlanarak bir haftasonunuzu İstanbul’un incisi boğaziçinde konaklayarak geçirebilirsiniz. 1 Büyük Master Kabin, 2 Çocuk kabini bulunan yatlardan kiralayarak ailenize güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Ayrıca evlilik yıldönümü ve doğum günü gibi özel günlerinizde de bir ayrıcalık yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir