Flyzone Trambolin Parkı

Flyzone Trambolin Parkı

Flyzone Türkiye, doyasıya eğlenebileceğiniz, her yaş grubundan arkadaşlara ev sahipliği yapan, insana eğlenirken spor yaptıran yeni etkinlik trendi olarak bilinir. AVM ve spor merkezleri gibi büyük alanlarda kurulan Trambolin parkları kafa dağıtmak ve spor yapmak için tercih edilen alternatif eğlence mekânlarıdır. Genel olarak dünyanın her yerinde yaygınlaşan Trambolin parkların ülkemizde en başarılı örneği ise Flyzone Air Sports olarak bilinmektedir.

Sosyal medyada sık sık karşılaştığınız hem eğlence için hem de antrenman yapmak için giden insanların keyifli zaman geçirdiklerini görüyorsunuz.  Flyzone Trambolin parkı, özellikle Pandemiden bu yana herkesin farklı etkinliklere ihtiyaç duyduğu ve eğlenceli vakitler geçirmek istediği tüm imkânları size sunuyor.

Flyzone Trambolin Parkı Nedir?

Günümüzde yaşadığımız olaylardan dolayı herkesin bir molaya, spor yapmaya ve eğlenceli vakit geçirmeye ihtiyacı vardır. Yediden yetmişe her yaş grubuna hitap eden ve Trambolin park formatında tasarlanmış olan Flyzone Türkiye, sınırsız eğlence için en doğru tercihtir. Peki, Flyzone Nedir?  Yer çekimine meydan okumak isteyenlerin ve adrenalin severlerin yeni adresidir. Flyzone, uçma deneyimi yaşamak isteyenlere, sınırları zorlarken eğlenenlere özel parkurlar sunan Trambolin çeşitlerinden oluşur. Flyzone Trambolin parkının özellikleri ve güvenli eğlenceniz için alınan önlemleri şöyledir:

·         Paslanmaz çelik ve PVC kaplı kaliteli bir plastik malzemeden üretilen Trambolin alanlarının güvenlik önlemleri oldukça kuvvetlidir.

·         Uzman teknik ekip tarafından her gün düzenli olarak kontrol edilen Trambolin parkı sizlere daha güvenli eğlence sunmaktadır.

·         Flyzone Trambolin parkta, bir takım güvenlik kuralları mevcuttur. Bu kurallar misafirlerin güvenliğini sağlamak için uygulanır ve herkesin bu kurallara uyması beklenir.

Flyzone Nasıl Gidilir?

Gerçek anlamda ayaklarınızı yerden kesecek olan Flyzone Türkiye eğlenmek isteyenleri Mall of İstanbul ve diğer şubelerinde haftanın 7 günü sabah 10’dan, 22.00’a kadar eğlence kapılarını size açıyor. Flyzone Türkiye, eğlence alanı olarak pek çok merkezi yerde hizmetinizde. Sizde Flyzone Trambolin alanlarında eğlenceli vakit geçirmek

istiyorsanız flyzoneturkey.com adresinden tüm eğlence ve spor alanlarımızın detaylı ulaşım rotalarını inceleyebilirsiniz. Flyzone Türkiye şubeleri:

·         Mall of İstanbul

·         Demirören AVM

·         Torium AVM

·         Nissara AVM

·         Lens Yaşam Merkezi

Flyzone Mall of İstanbul Nasıl Gidilir?

Flyzone, merkezi konumu ve ulaşım konusunda oldukça rahat gidilebilecek bir konumda. Mall of İstanbul Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan Flyzone Trambolin Parkı’na gitmek için pek çok alternatif bulunmaktadır.

Flyzone Mall of İstanbula Otobüs ile Gitmek İçin;

Flyzone’a giden otobüs hatları:

·         98 H Bahçeşehir- Metrokent

·         76 O Cihangir Mahallesi- Avcılar

·         146 M Başakşehir 4. Etap- Mecidiyeköy

·         146 T Boğazköy Mahallesi – Bahçeşehir – Yenikapı

·         141 M K.S. Süleyman Hastanesi – Mecidiyeköy

Flyzone Mall of İstanbula Metro ile Gitmek İçin;

Taksim metrosu ile Yenikapı’ya gidilip ve Yenikapı’dan Bağcılar metrosuna binilmelidir. Kirazlı durağında indikten sonra da Başakşehir metrosuna aktarma yapabilirsiniz.

Flyzone Mall of İstanbula Araba ile Gitmek İçin;

Özel aracınızla E-5 üzerinden, TEM İstanbul- Edirne bağlantı otoyolu yönüne devam edilir. Mahmutbey gişeleri öncesi son çıkıştan çıkıp ilk sağdan dönmeniz yeterli. TEM’den giderken de TEM İstanbul –  Edirne otoyoluna girdikten sonra Mahmutbey gişelerine gelmeden son çıkıştan çıkılmalı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir