Gezentigiller YouTube kanalımız ilk 1000 abonesine ulaştı

Gezentigiller YouTube kanalımız ilk 1000 abonesine ulaştı

Gezentigiller ailesi olarak tamamen organik bir şekilde yürüttüğümüz blogumuz ve aynı şekilde dört yıl önce başlattığımız YouTube kanalımızda belki insanlık için küçük ama bizim için büyük bir adımı daha geride bıraktık. Gezentigiller YouTube kanalımızda 1000 aboneye ulaştık 🙂

Organik bir bloguz dedim; çünkü biz profesyonel olarak blogger veya vlogger değiliz. Gittiğimiz, gezdiğimiz yerleri hem kendimiz için hatıra olsun diye, hem de başkaları da merak edip oraları ziyaret etsin diye yazıyoruz. Video çektiğimizde de bunları neden YouTube koymayalım dedik. Ne hikmetse 2016 Mart’ında kuzenlerimizle gittiğimiz Pokut Yaylası için çektiğimiz video 300 binin üzerinde izlenme sayısına ulaştı. Biz de şaşırdık ve YouTube’a biraz daha ağırlık vermeye karar verdik. Bir kaç ay önce 600 civarında olan abone sayısı nihayet 1000’e ulaştı. Bizim için önemli bir kilometre taşı olan bu sevinçli haberi sizlerle paylaşmak ve teşekkür etmek istedik.

Geçtiğimiz iki yıl boyunca ikizlerimiz yoğun ilgi beklediği ve miniklerle seyahat yorucu ve stresli olduğu için hadi şuraya da gidelim, hadi buraya da gidelim diyemedik. Sadece ailece gitmemiz gereken yerlere gidebildik. Şimdi inşallah bir kaç gün sonra onlar da 2 yaşına basmış olacak. Önümüz kış gerçi ama inşallah baharda ve sonrasında yeniden eskisi gibi gezmeye başlayabiliriz. Hatta bir planımız daha var. İşler yolunda giderse belki aracımızı değiştirebiliriz. Sürpriz olsun. İpucu: 4×4 değil. O bizden geçti. İlerde oğlanlar büyüyünce inşallah.

2 thoughts on “Gezentigiller YouTube kanalımız ilk 1000 abonesine ulaştı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir