Uçak Bileti Bulmanin Kolay Yolu

Uçak Bileti Bulmanin Kolay Yolu

Geçtiğimiz günlerde işimle ilgili plan dışı bir seyehate çıkmam gerekti. Otel bulma çabaları, rezervasyonlar, valiz hazırlamak falan derken süreç benim için epey bir yorucu geçti açıkçası. Bütün bu detaylarla uğraşmanın en yorucu yanı da uçak bileti aramak oldu diyebilirim.Her hava yolunun ayrı ayrı uçuş tarifeleri, aynı güzargahta bile uçurum olan fiyat farkları, saatte hatta dakikada bir değişen bilet fiyatlarını takip etmek neredeyse imkansız gibiydi. Bir süre o firma senin bu firma benim internet sitelerinde dolandım durdum ama benim için en karlı olacak biletin hangisi olduğuna bir türlü karar veremedim.

Otobüs bileti almak şüphesiz ki daha kolay olurdu, bir güzargahta hangi firmanın hangi saatli seferine alırsam alayım aynı fiyatı verip gidebilirdim ama bu seçeneği aklımdan bile geçirmedim. Seyehatimi uçakla yapacaktım çünkü uçak yolculuğu hem dünyanın en güvenli yolculuğu hem de küçücük otobüs koltuklarından daha rahat ve karşılaştırılmayacak kadar da konforlu bir yolculuk. Tabii bunun yanında karayolunda saatlerce trafik derdi çekmek zorunda da kalmıyorsunuz. Zamanın yarısından fazlası yanınıza kalıyor. Bu yüzden ben de diğer seçenekleri hiç düşünmeden uçak bileti aramaya başladım.

Bir süre umutsuzca o site senin bu site benim, Türkiye’deki hava yollarının bütün seferlerine baktım ama bir türlü karar veremedim. Bir başka firmaya da bakayım derken, diğer firmanın fiyatları anında değişebiliyordu. Artık ümidimi kaybetmeye başlamıştım ki şans eseri www.ucakbiletiniz.com sitesine denk geldim. Uçakbiletiniz’deki kampanyalar bölümüne baktığımda Türkiye’nin güvenilir hava yollarının tüm kampanyaları elimin altındaydı. Hem istediğim hava yolunu seçebilir hem de gideceğim güzargahtaki kampanyalı fiyatları karşılaştırıp bir seçim yapabilirdim artık.

Neyse ki şanslı günümdeymişim, aradığım bileti kampanyalı fiyatına, çok da uyguna aldım. Hem site site gezme derdinden hem de acaba hangisinin fiyatı daha uygun olur diye düşünmekten kurtuldum vallahi. Sitede aynı zamanda bilet rezervasyonu ve bilet satışı bile yapıyorlar. Acentelerle, telefon trafiğiyle de uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Vallahi ben bu siteden çok memnun kaldım. Eğer siz de yakın zamanlarda uçak bileti almak, hem fiyatı uygun olsun hem de oturduğum yerden işlerimi bir iki tıkla halledeyim diyorsanız size de şiddetle tavsiye ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir