Malta’da İngilizce Eğitimi

Malta’da İngilizce Eğitimi

Yaz yaklaşırken tatil planları yapılmaya başlanmıştır mutlaka. Ama sorumluluklar genelde kafalardaki mükemmel tatil planının önüne geçmektedir. Eğer planlarınız veya sorumluluklarınız arasında İngilizce öğrenmek varsa hiç merak etmeyin size bir önerimiz var.

İş için, eğitim için veya hobi olarak her amacınıza yönelik, istediğiniz yoğunlukta kursları istediğiniz zaman dilimi içerisinde almanız mümkün. Böyle bir kursu alırken tatil yapmanız artık çok kolay. Gelen yaz ayları içinde tatilinizi dolu dolu geçirin ve Maltalingua İngilizce Dil Okulu’nun erken rezervasyon imkanlarından yararlanmayı unutmayın.

23126832299_dea0753ea5_o(1)

İngilizce artık günümüzün öğrenilmesi zorunlu hale gelmiş yabancı dilleri arasında yer almaktadır. Hem iş hayatı hem de eğitim hayatında İngilizce sizi bir adım öne taşıyabilir, İngilizce bilmemek ise sizin bir çok platformda geri kalmanıza neden olabilir.Peki İngilizce en verimli nasıl öğrenilir? Şuan ülkemizde bir çok İngilizce dil okulu bulunmakta ve bu okullar bir çok farklı programı bünyelerinde bulundurmaktadır. Ancak bir dil en iyi o dilin konuşulduğu ülkede öğrenilebilir, çünkü bir dili öğrenmek sadece kitaplardan olmaz. Bu nedenle İngilizce öğrenmek isteyenler için en iyi tercih yurtdışında bulunan dil okullarıdır. Yurtdışında bulundukları için bu kurslarda vize, kurs, uçak ve konaklama ücretleri toplandığında yüksek fiyatlar ortaya çıkmaktadır. Ancak uygun fiyatlı bir okul bulmak mümkün hem de ana dili İngilizce olan bir ülkede. İşte o ülke Malta. Malta yakın bir tarihe kadar İngiltere sömürgesi altında kalmış bir adalar ülkesi. Akdeniz’de yer alması onu aynı zamanda mükemmel bir tatil destinasyonu haline getirmekte.Böylelikle Malta İngilizce öğrenerek tatil yapabileceğiniz mükemmel bir ülke. Ana dillerinden biri yukarıda berlirttiğim gibi İngilizce bu nedenle ülke içersinde bir çok yabancı dil okulunu barındırmakta. Bu okulların en iyilerinen biri ise Maltalingua Dil Okulu. Deneyimli ve sertifikalı öğretmenleriyle bir çok farklı amaca yönelik programlar sunmakta. Dilediğiniz yoğunlukta alacağınız kurslarda küçük sınıflarla dersler işlenecek böylelikle özel ders verimi elde edilecektir. Maltalingua İngilizce Dil Okulu aynı zamanda öğrencilerine bir çok konaklama olanağı da sunmaktadır. Aile yanı konaklama, öğrenci pansiyonlarında konaklama veya otellerde konaklama gibi bir çok alternatifte okul size yardımcı olmaktadır. Öğrencilerine kursların yanında aynı zamanda etkinlik takvimi de sunan Maltalingua uygun fiyatlarıyla diğer alternatiflerin önünde yer almaktadır.Malta Avrupa Birliği’nde yer aldığı için ülkeye Türkiye’deki konsolosluklardan hızlı ve kolayca alınan Schengen vizesiyle girilmektedir. Istanbul’dan kalkan direk uçuşlarla Malta’ya ulaşım da çok kolay.

23384749672_9349ba02aa_o-1024x682

23493674605_4c59bc7067_o

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir